سفر به کربلا و زیارت حرم مطهر امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) صفائی دارد وصف نشدنی . تور کربلا این فرصت را برای شما فراهم نموده تا توفیق قدم زدن در بین الحرمین و درد و دل با ائمه اطهار نصیبتان گردد . آژانس سعادت سیر با سابقه ای درخشان در زمینه تورهای گردشگری توانسته در برگزاری تورکربلا هوائی و تور کربلا زمینی موفق ظاهر گردد و اعتماد زائران گرامی را جلب کنند . برای رفتن به کربلا کافی است زمان سفر را مشخص کرده و با ارائه مدارک لازم به همکاران ما و همچنین کسب اطلاعات لازم درباره شهر کربلا خود را برای سفر آماده سازید .

تور کربلا

با شرکت در تور هوائی کربلا ابتدا شما وارد نجف اشرف خواهید شد و سپس بعد از 2 شب اقامت و زیارت مکان هایی چون حرم امام علی (ع) ، مسجد سهله ، مسجد کوفه ، قبرستان وادی السلام ، دو طفلان مسلم و مقبره دختر امام حسن (ع) به سوی کربلا عازم خواهید شد و در مدت 5 شبی که در کربلا اقامت خواهید داشت می توانید به اماکن زیارتی این شهر مانند حرم مطهر امام حسین (ع) ، حرم مطهر حضرت عباس (س) ، مقام حضرت علی اکبر (ع) و مقام حضرت علی اصغر (س) ، تل زینبیه ، کف العباس ، مقام صاحب الزمان (عج) و باغ امام صادق (ع) بروید . در تور زمینی کربلا نیز از طریق مهران و یا خسروی از کشور خارج شده و به شهرهای نجف اشرف ،کربلای معلی و کاظمین مشرف می شوید مدت این تور 9 روز می باشد .

تور کربلا

قیمت تور کربلا به صورت مصوب می باشد البته توجه داشته باشید در مواقع پیک سفر به هیچ عنوان قیمت مصوب بلیط هواپیما بلیط به مسافر داده نمی شود بلکه بصورت تور توسط آژانس ها ارائه می گردد . در ایام خاص کربلا شلوغ است اما اگر تمایل دارید زیارتی دلچسب و مطلوب تجربه کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم سفر را به روزهای خلوت کربلا و ایام عادی موکول کنید .

تور کربلا


نکات ضروری تور کربلا :
سعادت سیر تمام تلاش خود را به کار گرفته با رزرو بهترین هتل های نجف در نزدیکی حرم امیرالمومنین و برترین هتل های کربلا در مجاورت بین الحرمین رضایت و اطمینان شما زوار محترم را جلب نماید .
برای احتیاط ، مقداری آب و تنقلات فاسد نشدنی (مانند بیسکویت ، توت خشک ، آلو ، پسته ، مغز گردو و …) همراه داشته باشید . همچنین همراه داشتن قرص توصیه می شود .
با توجه به زمان تشرف ، لباس متناسب با فصل و لوازم شخصی مورد نیاز خود مانند لیوان ، مسواک ، شانه ، حوله ، دو عدد ملحفه نازک و سبک به منظور رعایت بهداشت فردی ، ساعت زنگ دار و… را همراه داشته باشید .
تور کربلا زیر نظر کارگزاران حج و زیارت و سازمان گردشگری صورت می گیرد .
همراه داشتن اسناد و مدارک در سفر عتبات عالیات به هیچ وجه ضرورت ندارد چرا که احتمال مفقود شدن آنها در سفر زیاد است ، کارت شناسایی زائر و کارت هتل محل اسکان و گذرنامه کفایت می کند .
تور کربلا ارزان و تور اقساطی کربلا را از همکاران ما  بخواهید .
هزینه خروج از کشور و ورود به کشور عراق به عهده مسافر می باشد .