دبی یکی از شهرهای ساحلی حاشیه جنوبی خیلج فارس می باشد که در دهه اخیر پیشرفت های چشم گیری در زمینه فرهنگی ، اقتصادی و صنعت توریسم تجربه نموده است . این شهر معمولا مقصد اولین سفر ایرانیان به خارج از کشور می باشد و الحق که با طیف وسیعی از جاذبه های گردشگری انتخابی به جا و شایسته است . آژانس سعادت سیر گیتی در برگزاری تور دبی موفق ظاهر شده و همیشه رضایت مسافران را هدف خود قرار داده است این آژانس برای سفر شما به دبی بهترین ها را در نظر گرفته است .

تور دبی

دبی در گذشته ای نه چندان دور زیبائی و جذابیت زیادی نداشت اما در سال های اخیر با سرمایه گذاری های هنگفت توانسته جاذبه های مصنوعی مختلفی را ایجاد کند به عنوان مثال می توان به پیست اسکی سرپوشیده دبی اشاره نمود که با توجه به آب و هوای گرم این شهر وجود این جاذبه به صورت طبیعی غیر ممکن است . برج شیشه ای خلیفه با 828 متر ارتفاع که در حال حاضر بلندترین بنای جهان می باشد نیز در شهر دبی واقع شده و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری دبی به شمار می آید فواره ای نیز که در بیرون این آسمانخراش واقع شده 275 متر طول دارد و قادر به پرتاب آب تا ارتفاع 150 متری می باشد . دلفیناریوم ، برج العرب ، پالم‌ جميرا‌ دبی ، برج های رقصان ، آب نما ، باغ معجزه ، نهر دبی ، باغ وحش ، جزیره جهان ، گالری هنری ایکس وی ای ، موزه دبی و ... بعضی از جاهای دیدنی دبی برای مسافران می باشند . از بهترین تفریحات دبی نیز می توان به پارک آب وایلد وادی ، پیست اسکی ، تور کروز ، تور جت اسکی ، بالن سواری ، تور سافاری ، چتر بازی و ... اشاره نمود .

تور دبی

تنها جاذبه های گردشگری و دیدنی های متنوع نیست که موجب جذب گردشگر به این شهر شده بلکه  فستیوال های خرید دبی و همچنین نمایشگاه های مختلفی که در این شهر برگزار می گردند از دیگر دلایل جذب توریست هستند و سهم چشم گیری در جذب گردشگر تور دبی دارند . بهترین زمان سفر به دبی در ماه های سرد سال از آبان تا اسفند می باشد چرا که دما در این زمان ها از 20 درجه بالاتر نمی رود اما در کل آب و هوای دبی بسیار گرم و خشک می‌باشد و در تابستان بسیار گرم، پر باد و خشک است همچنین در اغلب روزهای سال آسمانی آفتابی مشاهده می شود .

تور دبی

قیمت تور دبی در زمان های مختلف سال متفاوت می باشد و در زمستان که شرایط آب و هوایی مساعد است و یا در زمان فستیوال های خرید نرخ تور دبی و قیمت هتل های دبی افزایش می یابد . برای اطلاع دقیق تر از قیمت این تور و انتخاب تور مناسب با همکاران ما تماس بگیرید .
نکات ضروری تور دبی :

قیمت تور دبی در زمان تعطیلات و ایام پیک مسافرت افزایش می یابد برای اطلاع دقیق تر از هزینه این تور با همکاران ما تماس بگیرید .
پاسپورت با حداقل با 7 ماه اعتبار از مدارک لازم برای شرکت در تور دبی می باشد .
تور دبی لحظه آخری و تور آفری دبی را از ما بخواهید چرا که همکاران ما در آژانس سعی می کنند تا با توجه به شرایط شما بهترین ها را به شما معرفی کنند .
در مورد هتلی که برای تور شما در نظر گرفته شده است تحقیق کنید و از محاسن و معایب آن آگاه شوید و اگر قصد دارید در هتلی غیر از موارد تعیین شده اقامت کنید با همکاران ما مشورت نمائید .
یک تور ارزان و یا یک تور گران الزاما ضامن معتبری برای یک سفر خوب نیست . اگر به شما یک تور دبی ارزان پیشنهاد شد حتما تحقیق کنید که تور افر آژانس یا پرواز دارد یا با حذف بعضی آپشن های ضروری و مهم تور ، از قیمت آن کاسته شده است .
در تورهای خارجی بیمه مسافرتی را فراموش نکنید هزینه درمان در دیگر کشورها از ایران بیشتر است .
برای رزرو تور به آژانس های معتبری که زیر نظر سازمان گردشگری ایران فعالیت می کنند مراجعه کنید .