بدروم یا هالی کارناسوس در استان موغله ترکیه واقع شده و سواحل آن در امتداد دریای اژه گسترده شده اند آرامش در این شهر همواره حکم فرماست حتی در روزهای شلوغ تابستان مکانی دنج برای استراحت یافت می شود . جاذبه های بدروم از تفرجگاه های ساحلی گرفته تا بناهای تاریخی و خانه هایی با معماری مصری و همچنین کافه های پرگل آن همه و همه از عواملی هستند که گردشگران را به سفر به این شهر ترغیب می کنند . آرامگاه ماسولوس هالی کارناسوس که یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان به شمار می آید در این شهر واقع شده و با ترکیبی از معماری یونانی و مصری یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری بدروم می باشد . قلعه سنت پیتر با 5 برج و وسعتی 30 هزار متر مربعی  در قرن پانزدهم میلادی توسط شوالیه های رودوس بر روی جزیره زفیریون ساخته شده که اشیای قدیمی و کلکسیون ظروف شیشه ای باستانی را در خود جای داده است شما در بازدید از این قلعه به حال و هوای تاریخی جنگ های ترکان سلجوقی برمی گردید . آمفی تئاتر باستانی بدروم با ظرفیت ۱۳۰۰۰ نفر مناظری پانورامیک از کل شبه جزیره ارائه می دهد این مجموعه در سال 1973 به موزه تبدیل شد و امروزه از این مکان برای برگزاری کنسرت ها ، جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی استفاده می شود . در سفر به بدروم تور کشتی را از دست ندهید در این تور مفرح می توانید به بازدید از سواحل زیب بروید و در آبهای بدروم غواصی و شنا کنید همچنین ماهیگیری کنید و از عجایب زیر آب عکس بگیرید .

تور بدروم
 

نرخ تور بدروم متناسب با هتل انتخابی شما ، زمان و نوع پرواز متغیر می باشد هزینه تور بدروم با چند هتل در جدول بالا ارائه شده است برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب تور مناسب با همکاران ما تماس بگیرید .
هتل های بدروم متنوع هستند و با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند قیمت های متفاوتی دارند برای رزرو هتل در ترکیه با همکاران ما مشورت نمائید .
در تور ترکیه لحظه آخری چیزی از خدمات تور کم نشده است و همانند تورهای عادی برگزار می گردد و قیمت مناسب آن به دلیل آفرهای پرواز ، تخفیفات هتل ها و تکمیل نشدن ظرفیت تور می باشد .