طبیعت زیبا ، سواحل ماسه ای منحصر به فرد و پلاژهای متنوع ، آب های فیروزه ای ، هتل های لوکس ، ابنیه باستانی به جای مانده از دوران گذشته ، تفریحات مهیج و امکانات به روز همه و همه از عواملی هستند که سبب شده اند تور آنتالیا محبوبیت زیادی داشته باشد . آنتالیا از 4 منطقه گردشگری بلک ، لارا ، سیده و کمر تشکیل شده که شما می توانید بنا به سلیقه و برنامه مورد نظرتان یکی از این مناطق را برای رزرو هتل انتخاب کنید .

تور آنتالیا
 
در فصول بهار و تابستان استقبال از تور آنتالیا بیشتر می شود و تعداد گردشگرانی که قصد دارند به این منطقه سفر کنند افزایش می یابد لذا با توجه به ازدیاد گردشگر قیمت تور آنتالیا نیز رو به افزایش می رود . اگر خواهان تور ارزان آنتالیا هستید پیشنهاد ما به شما این است که در زمان شلوغی به این شهر نروید و سفر خود را به زمانی که گردشگر کمتر است و آژانس ها برای جذب مسافر قیمت تورها را کاهش می دهند موکول کنید . البته قابل ذکر است که نوع پرواز (داخلی یا خارجی) و نوع هتل (آل یا یو آل) بر کاهش و یا افزایش هزینه تور آنتالیا موثر است لذا شما با انتخابی هوشمندانه می توانید هزینه های سفر را مدیریت کنید .

تور آنتالیا
 

 
قیمت تور آنتالیا خرداد 96
هتل درجه و سرویس قیمت 2 تخته قیمت 1 تخته توضیحات توضیحات
هتل رامادا ریزورت لارا *5 , U.All 2,625,000 تومان 3,055,000 تومان پرواز سان اکسپرس خرداد 96
هتل کروانسرای لارا *5 , U.All 2,740,000 تومان 3,225,000 تومان پرواز سان اکسپرس خرداد 96
هتل تایتانیک دلوکس *5 , U.All 3,505,000 تومان 4,370,000 تومان پرواز سان اکسپرس خرداد 96
هتل دلفین امپریال *5 , U.All 3,940,000 تومان 5,030,000 تومان پرواز سان اکسپرس خرداد 96
هتل ریکسوس یان گیت *5 , U.All 5,030,000 تومان 5,950,000 تومان پرواز سان اکسپرس خرداد 96
تور رافتینگ ، تور جیپ سافاری ، پارک های آبی ، چتر بازی ، غواصی ، تور ترمسوس و غار کارائین ، تور حمام ترکی ، جت اسکی ، شنا ، قایقرانی ، اسکی روی آب و ... از جمله تفریحات رایج در انتالیا هستند . اگر به تاریخ و بناهای باستانی علاقه مند باشید باز هم آنتالیا گزینه های متعددی پیش روی شما قرار می دهد که از اصلی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می توان به مواردی چون مسجد كنگره دار ، دروازه هادریان ، دهکده سیرالی ، کسیک مناره ، حمام رومی ، آمفی تئاتر آسپندوس ، شهر تاریخی پرگه ، موزه آنتالیا ، ترمسوس و غار کارائین اشاره نمود .

تور آنتالیا
 

نکاتی که باید در مورد تور آنتالیا بدانید :
 
یک تور ارزان و یا یک تور گران الزاما ضامن معتبری برای یک سفر خوب نیست . اگر به شما یک تور آنتالیا ارزان پیشنهاد شد حتما تحقیق کنید که تور افر آژانس یا پرواز دارد یا با حذف بعضی آپشن های ضروری و مهم تور ، از قیمت آن کاسته شده است .
برای رزرو تور آنتالیا به آژانس هایی که زیر نظر سازمان گردشگری ایران فعالیت می کنند مراجعه کنید .
در فصل شلوغی و تعطیلات خاص تقریبا احتمال یافتن تور آنتالیا لحظه آخری خیلی کم می باشد پس اگر قصد سفر دارید بهتر است از قبل زمان سفرتانر ا مشخص کنید و برنامه ریزی داشته باشید .
در مورد هتلی که برای تور شما در نظر گرفته شده است تحقیق کنید و از محاسن و معایب آن آگاه شوید و اگر قصد دارید در هتلی غیر از موارد تعیین شده اقامت کنید با همکاران ما مشورت نمائید .
بیمه مسافرتی را هرگز فراموش نکنید . هزینه های درمانی در سایر کشور ها خیلی بیشتر از ایران است و در نظر گرفتن این موضوع بسیار حائز اهمیت است .