تور آنکارا از تورهای غیر فصلی ترکیه می باشد . آنکارا پایتخت ترکیه شهری است سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی که با قدمتی هزاران ساله دیدنی های تاریخی زیادی دارد . هر چند تور آنکارا برای اکثر مسافران جنبه کاری و اداری دارد اما باز هم دیدن این اماکن خللی به سفر آن ها وارد نکرده بلکه ان را دلچسب تر خواهد کرد . بازار سرپوشیده و قدیمی آنکارا جلوه خاصی به این شهر داده و گوشه ای از پیشینه غنی مردمان آن را نشان می دهد موزه تمدن آناتولی نیز آثاری از گذشته های بسیار دور سرزمین آناتولی به نمایش گذاشته و هر روزه میزبان علاقه مندان زیادی است . مسجد کوجاتپه ، آکواریوم آکوا وگا ، برج آتاکوله ، بنای هاتی ، بنای آنت کابیر ، معبد اوورکالسی ، مسجد حاجی بایرام ، حمام رومی ، مقبره آتاتورک ، موزه فرهنگ شناسی ، ارگ آنکارا ، مسجد اهی الوان ، چشمه های آب گرم و معدنی هایمانا ، معبد آگوستوس ، موزه نقاشی و مجسمه سازی ، موزه جنگ آزادی و موزه هوانوردی فقط بخشی از جاذبه های گردشگری آنکارا برای گردشگران می باشد .

تور آنکارا
 
تعدد هتل های آنکارا سبب شده تا مسافران برای اقامت مشکلی نداشته باشند و با توجه به شرایط و بودجه مدنظرشان بتوانند مکانی مناسب رزرو کنند این هتل ها متناسب با درجه و نوع سرویس ، موقعیت مکانی ایده آل ، خدمات با کیفیت و امکانات مدرن قیمت های متفاوتی دارند و هر چه به سفارت کانادا و آمریکا نزدیک تر باشند استقبال بیشتری از آن ها می گردد . هتل های 5 ستاره آنکارا از بهترین ها در این شهر می باشند و با ارائه امکاناتی لوکس و مدرن از میهمانان خود پذیرایی می کنند . کارشناسان آژانس سعادت سیر در زمینه رزرو هتل در آنکارا خبره هستند و به شما بهترین گزینه را پیشنهاد می کنند .

تور آنکارا
 
آب و هوای آنکارا قاره ای است و به دلیل ارتفاع از سطح دریا و قرار گیری در میان 4 کوه کرای گودی ، ادریس ، ایلماداغ و چال ، دارای زمستان هایی سرد و برفی و تابستان های گرم و خشک می باشد . بهترین وقت سفر به آنکارا ماه های اردیبهشت ، خرداد و از اواسط شهریور تا اواخر مهر است .

تور آنکارا