شیراز شهر زیبائی هاست و سفر به آن روحیه را تلطیف ، طبع شعری را شکوفا و ذهن را خلاق می کند . به شما توصیه می شود برای یک بار هم که شده با تور شیراز همراه شوید و از دیدن جاذبه های تاریخی و جذابیت های فراوان این شهر لذت ببرید . هدف شرکت مسافرتی سعادت سیر جلب رضایت مسافران است این آژانس با مجوز رسمی از سازمان گردشگری ایران بهترین ها را برای شما فراهم می کند تا سفرتان رویائی و خاطره انگیز گردد .

تور شیراز
 
شیراز یکی از بهترین شهرهای ایران برای سفر است و وجود باغ های زیبا ، آرامگاه شاعران به نام ، آب و هوای مساعد و آثار باستانی متنوع به این شهر جذابیت بخشیده است . این شهر که در دوره زندیه پایتخت ایران بوده دارای بازاری است قدیمی با قدمتی بیش از 300 که از یادگاران آن دوران می باشد . باغ ارم با سروهای بلند و سر به فلک کشیده از زیبا ترین جاذبه های گردشگری شیراز می باشد و ارگ کریمخانی نیز یکی از بهترین بناهای تاریخی این شهر می باشد . دریاچه مهارلو از پدیده های طبیعی است که با رنگی متفاوت در هر فصل نظر گردشگران را به خود جلب نموده و زیبائی های آن چشم نواز است . شاهچراغ ، دروازه قرآن ، خانه زینت الملوک ، ‌باغ جهان نما ، حافظیه ، بهشت گمشده ، باغ نظر ، آرامگاه سعدی ، تخت جمشید ، باغ عفیف آباد ، سرای مشیر ، عمارت شاپوری و نارنجستان قوام از دیگر اماکن دیدنی شیراز می باشد که شما از بازدید تک تک ان ها لذت خواهید برد .

تور شیراز

در سفر به شیراز تهیه سوغاتی برای دوستان و آشنایان را فراموش نکنید بدین منظور صنایع دستی این شهر مثل خاتم کاری ، منبت کاری ، نقره کاری ، گلیم ، گبه و همچنین عرقیات سنتی ، آبلیمو و آبغوره گزینه های مناسبی هستند مسقطی و نون یوخه شیراز نیز فوق العاده است . برای خرید این اقلام می توانید به مراکز خرید شیراز و یا بازار سنتی وکیل مراجعه کنید . آب و هوای شیراز معتدل است و علت ان قرار گیری این شهر در ارتفاع ۱۴۸۶ متری از سطح دریا و منطقه کوهستانی زاگرس است .

تور شیراز


نکات ضروری تور شیراز :
قیمت تور شیراز در ایام مختلف سال متناسب با هتل انتخابی و نوع سفر (زمینی یا هوائی) متغیر می باشد و در ایام پیک مسافرت معمولا افزایش می یابد . برای اطلاع دقیق تر با شماره 43674367 تماس بگیرید .
اگر قصد دارید با تور شیراز ارزان سفر کنید حتما دقت داشته باشید که آیا ارزانی تور مربوط به آفر های پرواز و تخفیفات هتل هاست و یا اینکه از آپشن های ضروری تور کاسته شده است .
هتل های شیراز متنوع هستند و با توجه به موقعیتشان نسبت به مکان های دیدنی شهر و امکاناتی که ارائه می دهند قیمت متفاوتی دارند .
تور شیراز لحظه آخری ، تور شیراز هوائی و تور شیراز زمینی را از همکاران ما در آژانس سعادت سیر استعلام کنید .
گشت هایی که برای تور شیراز در نظر گرفته شده به صورت گروهی و در ساعات مشخصی اجرا می گردند .
برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
تور گران همیشه کیفیت و خدمات تور را تضمین نمی کند پس سعی کنید برای رزرو هر توری با آژانس های معتبر تماس بگیرید .