جاذبه های تاریخی متعدد و دیدنی ، مردمانی خونگرم ، مراکز فرهنگی و هنری و آب و هوای اقلیمی متنوع سبب شده تا تور روسیه محبوبیت ویژه ای در میان ایرانیان داشته باشد . مسافرانی که به این کشور سفر می کنند اغلب یا برای پیگیری امور تجاریشان است و یا به منظور تفریح و گردش ، در هر صورت با ارائه مدارک لازم به آژانس سعادت سیر می توانند در این سفر بهترین ها را در کنار هم داشته باشند این آژانس با سالها سابقه در برگزاری تورهای داخلی و خارجی توانسته رضایت و اعتماد مسافران را جلب کند .

تور روسیه
 
روسیه کشوری است پهناور با موقعیتی در شمال آسیا و شرق اروپا . مسکو و سنت پترزبورگ از شهرهای تاریخی ، تجاری و فرهنگی این کشور می باشند که سالانه میزبان خیل عظیمی از گردشگران کشورهای مختلف هستند البته در این بین نباید سوچی را فراموش نمود چرا که این شهر با آب و هوایی مساعد و طبیعت فوق العاده ، بعد از برگزاری موفقیت آمیز المپیک زمستانی 2014 طرفداران زیادی پیدا کرده و گزینه های متعددی از ساحل و کوهستان گرفته تا تفریحات متعدد ارائه می دهد . عمده شهرت سنت پترزبورگ بیشتر به دلیل شب های سفیدی است که در اوایل تابستان رخ می دهد در این زمان از سال شهر مملو از گردشگران کشورهای مختلف می باشد اما در زمان های دیگر نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد . مسکو نیز به عنوان پایتخت روسیه جاذبه های گردشگری متنوعی در خود جای داده که بازدید از تمام آن ها زمان زیادی می طلبد .

تور روسیه

اولین چیزی که در روسیه نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند معماری خاص بناهای مختلف ان است که مسافران را شگفت زده خواهد نمود از جمله این بناها می توان به مجموعه کاخ کرملین با 20 ساختمان اشاره نمود که ساختمان اصلی آن حدود 2000 سال قدمت دارد و از پر بازدید ترین جاذبه های گردشگری روسیه به شمار می آید . وجود کلیساهای رنگارنگ مانند کلیسای جامع سنت باسیل ، کلیسای سنت اسحاق ، کلیسای غرق در خون ، کلیسای عیسی منجی مسکو و کلیسای واسیلی مقدس در سطح شهرهای مختلف روسیه به این کشور جذابیت ویژه ای بخشیده است .

تور روسیه

آب و هوای روسیه فقط در قسمت های شمالی مخصوصا منطقه سیبری بسیار سرد است به طوری که این ناحیه خالی از سکنه بوده و زندگی در آن ممکن نیست ولی در ناحیه جنوب غربی معتدل و نیمه مرطوب و در نواحی جنوب شرقی معتدل و خشک است زمستان های روسیه بسیار سرد است و در برخی از روزها گاهی به زیر 50 - درجه می رسد ولی باز هم در این فصل علاقه مندان به گردشگری برای لذت از برف و سرما دل رو به دریا می زنند اما بهترین زمان برای سفر به روسیه ماه های جولای و آگوست می باشد زیرا در این زمان روسیه گرم ترین روزهای خود را سپری می کند .

نکات ضروری تور روسیه :
برای جلوگیری از اتلاف وقت در طول سفر بهتر است از قبل لیستی از مکان های مورد علاقه خود در روسیه تهیه کنید و موارد ذکر شده در این لیست را در اولویت برنامه خود قرار دهید .
قیمت تور روسیه متناسب با هتل انتخابی ، روز و نوع پرواز متغیر می باشد برای کسب اطلاع دقیق تر از نرخ تور روسیه با همکاران ما تماس بگیرید .
همیشه گران و ارزان بودن کیفیت تور را تضمین نمی کند و اگر به شما تور روسیه ارزان پیشنهاد شد تحقیق کنید که آیا این کم شدن قیمت مربوط به آفرهای پروازی و تخفیفات هتل هاست و یا اینکه از خدمات تور کاسته شده است .
پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از مدارک لازم برای شرکت در تور روسیه می باشد .
هزینه تور روسیه و تور روسیه لحظه آخری را از آژانس سعادت سیر استعلام کنید .
در تورهای خارجی بیمه مسافرتی را به هیچ وجه فراموش نکنید .
همیشه ساعتی قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید .