تایلند و جاذبه های زیبایش سبب شده تا گردشگران علاقه زیادی از خود برای سفر به این کشور نشان دهند ایرانیان نیز استثنا نبوده و برای دیدن جذابیت های سرزمین لبخندها در تور تایلند شرکت می کنند این تور معمولا یا به مقصد یکی از شهرهای بانکوک ، پاتایا و پوکت برگزار می گردد و یا به صورت ترکیبی بین دو یا سه شهر . تور پوکت شما را به دیدن مروارید دریای آندامان می برد به خصوص اگر برای ماه عسل به این جزیره سفر می کنید باید گفت که انتخابی هوشمندانه ای کرده اید چرا که این شهر با آرامش بی نظیر ، سواحل فوق العاده و آب های زلال یکی از بهترین انتخاب هاست . آژانس سعادت سیر در برگزاری تورهای داخلی و خارجی موفق بوده و توانسته اعتماد و رضایت مسافران را جلب کند شما نیز با همکاران ما تماس بگیرید تا با توجه به شرایطتان بهترین تور با قیمتی مناسب به شما پیشنهاد گردد .
تور پوکت

پوکت بزرگ ترین جزیره تایلند ، به عنوان یکی از مقاصد گردشگری در جهان شناخته شده و سالانه میزبان توریست های زیادی از سراسر دنیا می باشد . این جزیره که در قسمت جنوب غربی تایلند واقع شده عمده شهرتش را از سواحل ماسه ای آرام ، آب های شفاف مناسب برای غواصی و تفریحات مهیج آبی دارد و بخش اعظمی از این جزیره را جنگل های گرمسیری و کوه های کوچک و بزرگ پوشانیده است . وجود رنگ های زیبا در کنار هم به این جزیره گرمسیری جذابیت های ویژه ای بخشیده که گاهی آن را هم تراز با جزایر قناری می دانند جزیره ای سرشار از زندگی که برای عاشقان دریا و ساحل رویایی است و برای غواصان حرفه ای مقصدی ایده آل می باشد .

تور پوکت

جاذبه های گردشگری پوکت متنوع اند از پدیده های طبیعی گرفته تا اماکن تاریخی و مراکز تفریحی ، یکی از معروف ترین جاذبه ها جزایر فی فی می باشند که اگر صادقانه بگوییم ، سفر به پوکت بدون بازدید از این جزایر تکمیل نخواهد شد . فاصله بین پوکت و فی فی حدود 1.5 ساعت می باشد که در طول مسیر و در هنگامی که سوار کشتی هستید می توانید از مناظر اطراف لذت ببرید . همچنین مجموعه فانتاسی مکانی مناسب برای شب زنده داری اعضای خانواده می باشد که در مساحتی حدود 140 هکتار می توانید همراه با نمایش های فرهنگی و سیرک های مفرح گوشه ای از تاریخ و هنر تایلند را تماشاگر باشید . معبد وات چالونگ ، آکواریوم پوکت ، ساحل لائم سینگ ، منطقه قدیمی پوکت ، ساحل کارون ، ساحل پاتونگ ، مجسمه بزرگ بودا ، جزیره‌ فانگ انگا ، جاده‌ بنگلا ، دماغه‌ فرامپ ‌سپ و مراکز درمانی و چشمه ها‌ی آب گرم از دیگر دیدنی های پوکت می باشد .