اغلب ایرانیانی که علاقه مند به شرکت در تورهای داخلی هستند برای یک بار هم که شده تور مشهد را برای سفر انتخاب می کنند تا هم سفرشان زیارتی باشد و هم سیاحتی . آژانس سعادت سیر گیتی با سالها سابقه در برگزاری تورهای داخلی و خارجی همیشه سعی دارد بهترین ها را برای مسافران فراهم کند و رضایت آنان را جلب نماید . تور مشهد یا به صورت هوایی برگزار می گردد و یا به صورت زمینی با قطار و اتوبوس VIP ، با تعیین نمودن زمان سفر و ارائه نمودن مدارک لازم به همکاران ما بهترین تور را برای سفر مشهد انتخاب کنید .

تور مشهد

ایرانیان و مسلمانان دیگر کشورها ارادت خاصی به امام رضا (ع) دارند و آرزوی تک تک آن هاست که به بارگاه منور و مطهر رضوی مشرف شده و دست دعا به سوی این امام رئوف دراز کنند با شرکت در تور مشهد این آرزو محقق می شود . بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) اصلی ترین جاذبه مشهد می باشد به طوری که اکثر کسانی که به مشهد سفر می کنند زیارت را در اولویت برنامه های خود قرار می دهند سپس به دیدن جاهای دیگر می روند . از دیگر جاذبه های گردشگری مشهد می توان به آرامگاه فردوسی در توس ، باغ نادر ، باغ وکیل آباد ، مسجد گوهرشاد ، ییلاق ها طرقبه و شاندیز ، چالیدره ، روستاهای بسیار زیبا و خوش آب و هوا با طبیعتی منحصر به فرد و بکر چون جاغرق و کنگ ، کوهسنگی ، کلیسای مسروپ مقدس ، باغ پرندگان و ... اشاره نمود .پارک آبی ایرانیان ، سرزمین موج های خروشان ، پارک ساحلی آفتاب ، سرزمین موج های آبی ، پارک ملت و پارک کوهسنگی از مهم ترین تفریحات مشهد هستند که شما با مراجعه به آن ها می توانید ساعاتی خوب و خوش در منار دوستان و خانواده داشته باشید . زعفران ، تسبیح ، مهر ، زیره و خشکبار از اصلی ترین سوغاتی های مشهد است که گردشگران می توانند برای آشنایان خود خریداری نمایند این اقلام تقریبا در تمام مراکز خرید مشهد یافت می شود ولی بازار رضا در نزدیکی حرم از مکان های اصلی برای تهیه سوغاتی می باشد .

تور مشهد

قیمت تور مشهد در زمان پیک مسافرت و ایام خاص افزایش می یابد اما اگر شما دغدغه تعطیلات ندارید برای اینکه زیارت با کیفیت تری داشته باشید و از شلوغی و ترافیک به دور باشید بهتر است در طول سال تحصیلی به این شهر سفر کنید .
 نکاتی در مورد تور مشهد :

در مورد هتل محل اقامت خود تحقیق کنید و محاسن و معایب آن را شناسائی کنید همچنین اگر قصد دارید در هتلی غیر از موارد پیشنهادی آژانس اقامت کنید با همکاران ما مشورت کنید .
تور مشهد هوایی ، تور مشهد زمینی ، تور مشهد لحظه آخری ، تور مشهد با قطار و تور آفری مشهد را از آژانس سعادت سیر بخواهید .
همواره به یاد داشته باشید که تور مشهد ارزان لزوما یک تور خوب نیست و یا تور گران نمی تواند تضمین یک تور خوب باشد . قبل از رزرو تور مشهد حتما تحقیق کنید ما برای شما پیشنهادات خوبی داریم .
همراه داشتن شناسنامه برای احراز محرمیت در تمام هتل های مشهد الزامی است .
اگر در تعطیلات و ایام خاص قصد سفر به مشهد دارید از قبل باید هتل تان را رزرو کنید به دلیل شلوغی مشهد ایام مراسمات مذهبی و نوروز هتل ها از روزها و شاید هفته ها قبل رزرو می شوند .