از مهم ترین عواملی که سبب شده تا هموطنان ما به تور هند از خود علاقه نشان دهند می توان به طبیعت تحسین برانگیز ، سواحل اعجاب آور ، فرهنگ مردمانش ، آب و هوای مساعد ، هتل های لوکس و دیدنی های جذاب اشاره نمود . شرکت مسافرتی سعادت سیر با سالها تجربه ، مجوز رسمی از سازمان گردشگری ایران و ارتباط نزدیک با شرکت های هواپیمائی و هتل ها همیشه برای مسافران بهترین ها را فراهم می کند . اگر شما هم قصد سفر به این کشور را دارید با مشخص نمودن زمان سفر و ارائه مدارک لازم به همکاران ما خود را در مسیر سفر قرار دهید . 

تور هند

هند در جنوب آسیا واقع شده و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان به شمار می آید این کشور با پاکستان ، چین ، بوتان ، نپال ، تبت ، برمه و بنگلادش مرز زمینی دارد و دریای عمان ، خلیج بنگال و اقیانوس هند نیز از مرزهای آبی آن می باشد . دهلی ، بمبئی ، گوا ، جیپور و آگرا از شهرهای توریستی هند می باشند که جاذبه های مختلفی را در خود جای داده اند . در تمام نقاط هند سنت های مردمانش به خوبی به نمایش درآمده و در خیابان های آن به وفور دیده می شود .

تور هند

جاذبه های گردشگری هند متنوع هستند به طوری که بازدید از تمام آن ها زمان زیادی می طلبد پس بهتر است برترین دیدنی های هند را شناسائی کرده و به دیدن آن ها در تور هند بسنده کنید . تاج محل ، قطب منار ، قلعه سرخ ، آرامگاه همایون ، مسجد جامع دهلی ، دروازه هند ، هوا محل ، معبد لوتوس ، جانتار مانتار جیپور ، کاخ ریاست جمهوری ، معبد آکشاردام ، قلعه آمبر ، مغول مسجد ، موزه پرنس ویلز بمبئی و ... از جمله مواردی است که دیدن آن ها در تور هند توصیه می گردد . سواحل هند نیز کم نظیر بوده و با فضایی آرامش بخش برای استراحت و تفریح مناسب می باشند . هند برای خرید نیز فوق العاده است و مراکز خرید و بازارهای محلی این کشور اجناس مختلف را با قیمتی مناسب عرضه می کنند خيلی ها در سفر به این کشور بخصوص دهلی به دنبال مراکز خرید ارزان در دهلی هستند كه هم قيمت مناسب داشته باشد و هم به صورت تک فروش بتوان خرید کرد .

تور هند

وسعت کشور هند سبب شده تا مناطق مختلف آن شرایط آب و هوایی متفاوتی داشته باشند اما به طور کلی آب و هوای هند در 3 فصل تابستان (از ماه مارس تا ماه می – اوایل اسفند تا اوایل خرداد) ، فصل باران‌ های موسمی (از ماه ژوئن تا ماه سپتامبر- اوایل خرداد تا اوایل مهر) و زمستان (از ماه اکتبر تا ماه فوریه- اوایل مهر تا اوایل اسفند) خلاصه می گردد . بین ماه های اکتبر و مارس بهترین زمان سفر به هند می باشد چرا که در این روزها هند بهترین آب و هوا را دارد .

تور هند


نکات ضروری تور هند :
قیمت تور هند متناسب با هتل انتخابی شما ، زمان و نوع پرواز متغیر می باشد برای اطلاع دقیق تر از هزینه تور هند با همکاران ما تماس بگیرید .
برای اینکه در طول سفر دچار سردرگمی نشوید بهتر است درباره هند ، سنت ها ، شهرهای مختلف آن ، سوغاتی ها ، هتل ها و دیدنی های متنوعش اطلاعات کسب کنید .
پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از مدارک لازم برای شرکت در تور هند می باشد .
همیشه گران بودن تور کیفیت ان را تضمین نمی کند و اگر تور هند ارزان به شما پیشنهاد شد عجله نکنید و در مورد آن تحقیق کنید ممکن است از آپشن های ضروری تور کاسته شده باشد .
همیشه ساعتی قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید .
در تور هند لحظه آخری چیزی از خدمات تور کم نشده است و همانند تورهای عادی برگزار می گردد .