تور گرجستان می تواند انتظارات شما از یک سفر دلپذیر را برآورده سازد چرا که در این کشور با طیف گسترده ای از جاذبه های تاریخی ، سواحل ماسه ای اعجاب آور ، پدیده های طبیعی ، منابع غنی گیاهی و حیوانی ، چشمه های آب معدنی و روستاهای بکر روبرو خواهید شد . شرکت مسافرتی سعادت سیر گیتی با سالها تجربه در زمینه برگزاری تورهای داخلی و خارجی ، مجری مستقیم تور گرجستان بوده و با قیمتی مناسب برای مسافران عزیز بهترین ها را فراهم می کند شما نیز با مشخص نمودن زمان سفر و ارائه مدارک لازم به همکاران ما این فرصت استثنائی را از دست ندهید .
 
گرجستان در قسمت شرقی دریای سیاه واقع شده و با کشورهای ترکیه ، آذربایجان ، ارمنستان و روسیه مرز مشترک زمینی دارد . مردم این کشور خونگرم و مهربان بوده و به زبان گرجی سخن می گویند همچنین دین رسمی و اکثریت مردمانش مسیحت می باشد . باتومی و تفلیس از مهم ترین شهرهای گردشگری این کشور هستند که با جاذبه هایی که در خود جای داده اند سالانه میزبان مسافران زیادی از سراسر جهان و از جمله ایران می باشند . دوسوم مساحت گرجستان کوهستانی بوده و ۲۵ درصد از خاک آن را پارک ملی حفاظت شده تشکیل می دهد و همچنین ۴۰ درصد از اراضی ملی آن پوشیده از جنگل می باشد . محله حمام های قدیمی ، نارین قلعه ، مجسمه مادر ، شهر سنگی اوپلیستیخه ، کلیسای جامع تثلیث مقدس ، پا صلح ، موزه استالین ، باغ گیاه شناسی باتومی ، کلیسای سامبا ، کلیسای سیونی ، رودخانه کورا و کلیسای متخی ، دریاچه نوریگلی فقط گوشه ای از جاذبه های گردشگری گرجستان و تکه ای کوچک از زیبائی های این کشور می باشد . پارک های ملی ، آکواریوم ، شهر بازی ، پارک دلفین ها ، تله کابین ، پیست اسکی ، پارک های آبی و سواحل ماسه ای از جمله مکان های تفریحی است که در تور گرجستان می توان تجربه کرد .

تور گرجستان

هتل های گرجستان از نظر خدمات و امکانات متفاوت هستند و هر چه درجه هتل بالاتر رود کیفیت نیز بهتر می شود به طوری که هتل های 5 ستاره گرجستان از هتل های 4 ستاره گرجستان و هتل های 3 ستاره گرجستان بهتر بوده و قیمت بالاتری دارند . بهتر است قبل از سفر در مورد هتل مورد نظر خود تحقیق کرده و مزایا و معایب آن را شناسائی کنید همچنین در این زمینه می توانید با همکاران ما مشورت کرده و یا اینکه رزرو هتل در گرجستان را به ما بسپارید .

هتل های گرجستان

آب و هوای گرجستان در بخش های مختلف ان متنوع است و وجود دو رشته کوه بزرگ و کوچک قفقاز تاثیر زیادی در تعدیل آب و هوای این کشور دارد به طوری که رشته کوه بزرگ قفقاز از ورد جریانات سرد از مرزهای بالاتر و رشته کوه کوچک قفقاز از تاثیر توده های گرم و خشک جنوبی جلوگیری می کند . بهترین زمان سفر به گرجستان در فصل بهار و ماه های مارس و مه می باشد چرا که در این زمان آب و هوا مساعد بوده و از گرما و سرمای شدید خبری نیست اما با همه اینها تور گرجستان نوروز ، تور گرجستان تابستان ، تور گرجستان پاییز و تور گرجستان زمستان برقرار است و در تمامی فصل ها گردشگران به این کشور سفر می کنند .

تور گرجستان


نکات ضروری تور گرجستان :
تور تفلیس ، تور باتومی و تور ترکیبی تفلیس باتومی از جمله تورهایی است که به مقصد کشور گرجستان برگزار می گردد .
هزینه تور گرجستان با توجه به هتل انتخابی شما و زمان سفر متغیر می باشد برای اطلاع دقیق تر از نرخ تور گرجستان با همکاران ما تماس بگیرید .
تور گرجستان لحظه آخری همانند تورهای عادی است و قیمت مناسب تر آن به دلیل آفرهای پروازی ، تخفیفات هتل ها و تکمیل نشدن ظرفیت تور می باشد و از خدمات آن کاسته نشده است .
در تورهای خارجی بیمه مسافرتی را به هیچ وجه فراموش نکنید چرا که هزینه های درمان در دیگر کشورها بالاست .
همیشه گران بودن تور کیفیت ان را تضمین نمی کند و اگر تور گرجستان ارزان به شما پیشنهاد شد عجله نکنید و در مورد آن تحقیق کنید ممکن است از آپشن های ضروری تور کاسته شده باشد .
همیشه ساعتی قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید .