با پیشرفت هایی که کشور چین در دهه های اخیر داشته اکنون به یکی از قدرت های اقتصادی منطقه و جهان تبدیل شده و در سایه این پیشرفت ها و سرمایه گذاری های انجام شده ، صنعت توریسم این کشور نیز ترقی کرده و با پیشینه ای غنی ، آداب و سنن گوناگون ، منابع غنی حیوانی و گیاهی و امکانات مدرن توانسته خود را در میان برترین مقاصد گردشگری جهان جای دهد . تور چین در میان ایرانیان از پر طرفدارترین تورهای خارجی است و و مردمان ما علاقه زیادی به دیدن این کشور از خود نشان می دهند . آژانس سعادت سیر با مجوز رسمی از سازمان گردشگری ایران ، مجری مستقیم تور چین بوده و بهترین ها را برای مسافران در نظر می گیرد .

تور چین

چین از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین کشورهای جهان می باشد که در شرق آسیا واقع شده و ترکیبی از مدرنیته و سنت را در شهرهای خود به نمایش می گذارد . پکن ، شانگهای ، گوانجو ، هانگزو و شنزن از شهرهای توریستی و مهم این کشور می باشند که برخی از مسافران برای تفریح و گردش و برخی دیگر نیز به منظور انجام تجارت به این شهرها سفر می کنند . تور چین معمولا یا به صورت تک شهری برگزار می گردد و یا به صورت پکیج های دو یا سه شهری ، که شما براساس علاقه می توانید یکی از تورهای زیر را برای سفر انتخاب کنید .
  • تور پکن
  • تور گوانجو
  • تور شنزن
  • تور شانگهای
  • تور هانگزو
  • تور ترکیبی پکن شانگهای
  • تور پکن شانگهای هانگزو
  • تور گوانجو شنزن

تور چین
   
چین کشور تجربه های استثنائی است و جاذبه های تاریخی و طبیعی متنوعی را در خود جای داده که برخی از این جاذبه ها در فهرست جهانی یونسکو ثبت شده اند . دیوار بزرگ چین با قدمتی بیش از 2000 سال یکی از پرطرفدارترین دیدنی های چین می باشد که هر روزه تورهای مختلفی برای بازدید از این مکان فراهم شده است . طبیعت چین فوق العاده است و پستی و بلندی ها ، پوشش گیاهی بی نظیر و تنوع گونه های جانوری جذابیت ویژه ای به این کشور بخشیده است . میان تیان آن من ، شهر ممنوعه ، کاخ تابستانی پکن ، مجسمه ارتش سفالین ، غار موگای ، معبد بهشت ، پارک جهانی پکن ، معبد آسمان ، کاخ پوتالا و رودخانه های پر آب تنها گوشه ای از هزاران جاذبه های گردشگری چین می باشد . در سفر به این کشور خرید و گردش در مراکز خرید و بازارهای محلی و قدیمی را فراموش نکنید در این مراکز شما می توانید اقلام مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب خریداری کنید .

تور چین

آب و هوای چین با توجه به وسعتش در بخش های مختلف متفاوت می باشد این کشور دارای 5 منطقه آب و هوایی سرد معتدل ، نیمه معتدل ، گرم معتدل ، نیمه گرمسیری و گرمسیری می باشد . در تمام سال گردشگران زیادی در چین به چشم می خورند اما در تعطیلات روز می ، تعطیلات روز ملی چین و تعطیلات جشنواره بهاره تعداد مسافران تور چین افزایش می یابد .

تور چین


نکات ضروری تور چین :
قیمت تور چین با توجه به زمان پرواز و هتل انتخابی شما متغیر می باشد برای اطلاع دقیق تر از هزینه تور چین به همکاران ما تماس بگیرید .
قبل از سفر لیستی از برترین دیدنی های چین و مکان هایی که دوست دارید ببینید تهیه کنید تا در طول سفر از اتلاف وقت جلوگیری شود .
پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از مدارک لازم برای شرکت در تور چین می باشد .
همیشه گران بودن تور کیفیت ان را تضمین نمی کند و اگر تور چین ارزان به شما پیشنهاد شد عجله نکنید و در مورد آن تحقیق کنید ممکن است از آپشن های ضروری تور کاسته شده باشد .
همیشه ساعتی قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید .
در تور چین لحظه آخری چیزی از خدمات تور کم نشده است و همانند تورهای عادی برگزار می گردد .